T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı

Teke Yöresi 6. Tarım Hayvancılık, Tarım Teknolojileri ve Yem Fuarı 1 – 4 Temmuz Tarihleri Arasında Ziyaretçilerini Ağırladı

Yayın Tarihi : 7.7.2021


Teke Yöresi 6. Tarım Hayvancılık, Tarım Teknolojileri ve Yem Fuarı 1 – 4 Temmuz tarihleri arasında Burdur Uzay Çatı Fuar Alanında, pandemi kuralları çerçevesinde 4 gün boyunca ziyaretçilerini ağırladı.

1 temmuz saat 14:30'da Saygı duruşu ve akabinde İstiklal Marşını okunmasıyla başlayan açılış töreni Burdur Valisi Sayın Ali ARSLANTAŞ, Milletvekili Bayram ÖZÇELİK, Milletvekili Mehmet GÖKER, Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun ERCENGİZ, MAKÜ Rektörü Prof. Dr. Adem KORKMAZ,  Tarım ve Orman Bakanlığı Hayvancılık Genel Müdür Yardımcısı Burhan DEMİROK, Ticaret Borsası Başkanı Ömer Faruk GÜNDÜZALP ve Ziraat Odası Başkanı Kemal KUBİLAY konuşmaları ve Fuarın düzenlenmesine katkılarından dolayı protokol üyelerine plaket takdimi ile devam edildi.

Programın son bölümünde Vali ARSLANTAŞ ve beraberindeki protokol üyeleri tarafından kurdele kesilmesiyle fuarın resmi açılışı yapıldı ve fuar alanındaki stantlar gezildi.

Pandemi kuralları çerçevesinde 1-4 Temmuz tarihleri arasında ziyaretçilerini ağırlandığı fuarda,  tarımdaki son yenilikler ve teknolojik gelişmeler, çiftlik ekipmanları vb. yenilikler üreticilerimiz ile buluştu.