T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı

Tarımsal Üretimin Planlanması İle İlgili Toplantı İlimizde Yapıldı

Yayın Tarihi : 27.02.2024

Tarımsal Üretimin Planlanması ile ilgili Burdur İl Tarım ve Orman Müdürlüğü Toplantı Salonunda Bakanlığımıza bağlı, ilgili kurum ve teknik komite üyelerine yönelik bilgilendirme toplantıları yapıldı.

Sabah ve öğlen olmak üzere iki oturum şeklinde yapılmıştır. Sabah yapılan toplantıya; Hayvancılık Genel Müdürü Yardımcısı Melikşah TAŞKIN, BÜGEM Tarım Havzaları Daire Başkanı Ergin TOPRAK, Tarım Reformu Genel Müdürlüğü Tarımsal Üretim Planlaması Koordinatörü Sebahattin KESKİN, BSÜGEM Koordinatör Necip Murat ŞAHİN, İl Tarım ve Orman Müdürü Eyup ADIGÜZEL, Isparta Orman Bölge Müdürü Rifat ATAŞ, DSİ 18. Bölge Müdürü Osman ERKAN, Doğa Koruma ve Milli Parklar 6. Bölge Müdür Vekili Mahmut TEMEL, DSİ 182. Şube Müdürü Fatih DEŞİK, Orman İşletme Müdürü Sefa KARATAŞ, TKDK İl Koordinatörü Mesut YILDIRAN, Tarım Kredi Kooperatifleri Müdürü Hikmet TOPALOĞLU, Burdur Şeker Fabrikası Müdürü Turan ARSLAN, Burdur Toprak Mahsulleri Ofisi Şube Müdürü Şahin YÜKSEL, Isparta Eğirdir Meyvecilik Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü Teknik Koordinatör İsmail DEMİRTAŞ, Burdur İl Tarım ve Orman Müdürlüğündeki Şube Müdürleri, İlçe Müdürleri ve teknik personeller katıldı.

İlgili Genel Müdürlüklerin Tarımsal Üretimin Planlanması ile ilgili sunum ve bilgilendirmelerinden sonra, soru, görüş ve öneriler değerlendirildi.

Öğleden sonra İl Tarım ve Orman Müdürlüğünde Teknik Komitede yer alan Şube ve İlçe müdürleri ile teknik personellerin katılımı ile toplantının 2. oturumunda teknik detaylar hakkında geniş bilgilendirmeler yapılarak, soru, görüş ve öneriler değerlendirildikten sonra toplantı sona ermiştir.